Powered by Smartsupp

Kam s minibusem na výlet?

Pokud máte minibus, můžete s ním vyrazit na spoustu výletů. Zde je několik nápadů:
 • Vydejte se na výlet do hor. Minibusem se můžete snadno dostat do hor a užít si pěší turistiku, lyžování nebo snowboarding.
 • Navštivte národní park. Minibusem se můžete snadno dostat do národního parku a obdivovat přírodní krásy.
 • Vydejte se na poznávací zájezd. Minibusem se můžete snadno dostat do různých měst a obdivovat jejich památky.
 • Navštivte festival. Minibusem se můžete snadno dostat na festival a užít si hudbu, jídlo a zábavu.
 • Vydejte se na piknik. Minibusem se můžete snadno dostat na místo pikniku a užít si přírodu a jídlo.
 • Vydejte se na výlet s přáteli nebo rodinou. Minibusem se můžete snadno dostat na místo výletu a užít si společný čas.
Ať už si vyberete jakýkoli výlet, s minibusem si ho užijete na maximum.

Zde je 5 tras pro výlet minibusem po České republice:

 1. Trasa z Prahy na Karlštejn
Trasa z Prahy na Karlštejn je ideální pro jednodenní výlet. Minibusem se za 30 minut dostanete z centra Prahy na Karlštejn, kde můžete navštívit hrad, projít se po okolí nebo si dát oběd v jedné z restaurací.
 1. Trasa z Prahy do Kutné Hory
Trasa z Prahy do Kutné Hory je ideální pro dvoudenní výlet. Minibusem se za 1 hodinu a 30 minut dostanete z centra Prahy do Kutné Hory, kde můžete navštívit katedrálu sv. Barbory, Sedleckou kostnici nebo hornické muzeum.
 1. Trasa z Prahy do Českých Budějovic
Trasa z Prahy do Českých Budějovic je ideální pro třídenní výlet. Minibusem se za 2 hodiny a 30 minut dostanete z centra Prahy do Českých Budějovic, kde můžete navštívit historické centrum města, pivovar Budvar nebo botanickou zahradu.
 1. Trasa z Prahy do Krkonoš
Trasa z Prahy do Krkonoš je ideální pro víkendový výlet. Minibusem se za 2 hodiny a 30 minut dostanete z centra Prahy do Krkonoš, kde můžete jít na pěší túru, lyžovat nebo snowboardovat.
 1. Trasa z Prahy do Českého Krumlova
Trasa z Prahy do Českého Krumlova je ideální pro jednodenní výlet. Minibusem se za 3 hodiny a 30 minut dostanete z centra Prahy do Českého Krumlova, kde můžete navštívit zámek, historické centrum města nebo hradní zahradu. Tyto trasy jsou pouze návrhy, můžete si vytvořit vlastní trasu podle svých zájmů a preferencí. Zde je 10 tras pro výlet minibusem po Alpách:

Zde je 10 tras pro výlet minibusem po Alpách:

 1. Trasa z Ženevy do Chamonix
Trasa z Ženevy do Chamonix je ideální pro jednodenní výlet. Minibusem se za 2 hodiny a 30 minut dostanete z Ženevy do Chamonix, kde můžete navštívit Matterhorn, Mont Blanc nebo Aiguille du Midi.
 1. Trasa z Milána do Cortiny d'Ampezzo
Trasa z Milána do Cortiny d'Ampezzo je ideální pro dvoudenní výlet. Minibusem se za 2 hodiny a 30 minut dostanete z Milána do Cortiny d'Ampezzo, kde můžete navštívit Dolomity, Lago di Braies nebo Tre Cime di Lavaredo.
 1. Trasa z Innsbrucku do Salzburgu
Trasa z Innsbrucku do Salzburgu je ideální pro třídenní výlet. Minibusem se za 2 hodiny a 30 minut dostanete z Innsbrucku do Salzburgu, kde můžete navštívit Hohensalzburg, Mirabell Gardens nebo Salzburg Festival.
 1. Trasa z Mnichova do Garmisch-Partenkirchen
Trasa z Mnichova do Garmisch-Partenkirchen je ideální pro víkendový výlet. Minibusem se za 2 hodiny a 30 minut dostanete z Mnichova do Garmisch-Partenkirchen, kde můžete navštívit Zugspitze, Partnach Gorge nebo Olympic Ski Jump.
 1. Trasa z Salcburku do Vídně
Trasa z Salcburku do Vídně je ideální pro jednodenní výlet. Minibusem se za 2 hodiny a 30 minut dostanete z Salcburku do Vídně, kde můžete navštívit Hofburg, Schönbrunn nebo Prater.
 1. Trasa z Vídně do Budapešti
Trasa z Vídně do Budapešti je ideální pro dvoudenní výlet. Minibusem se za 3 hodiny a 30 minut dostanete z Vídně do Budapešti, kde můžete navštívit Buda Castle, Chain Bridge nebo Parliament Building.
 1. Trasa z Budapešti do Bratislavy
Trasa z Budapešti do Bratislavy je ideální pro třídenní výlet. Minibusem se za 2 hodiny a 30 minut dostanete z Budapešti do Bratislavy, kde můžete navštívit Bratislava Castle, Old Town nebo UFO Bridge.
 1. Trasa z Bratislavy do Prahy
Trasa z Bratislavy do Prahy je ideální pro víkendový výlet. Minibusem se za 3 hodiny a 30 minut dostanete z Bratislavy do Prahy, kde můžete navštívit Charles Bridge, Prague Castle nebo Old Town Square.
 1. Trasa z Prahy do Berlína
Trasa z Prahy do Berlína je ideální pro jednodenní výlet. Minibusem se za 4 hodiny a 30 minut dostanete z Prahy do Berlína, kde můžete navštívit Brandenburg Gate, Reichstag nebo East Side Gallery.
 1. Trasa z Berlína do Varšavy
Trasa z Berlína do Varšavy je ideální pro dvoudenní výlet. Minibusem se za 3 hodiny a 30 minut dostanete z Berlína do Varšavy, kde můžete navštívit Old Town, Royal Castle nebo Warsaw Uprising Museum. Tyto trasy jsou pouze návrhy, můžete si vytvořit vlastní trasu podle svých zájmů a preferencí.