Powered by Smartsupp

Nový Range Rover 2023

Nový Range Rover SV: Vrchol luxusu a výkonu

Nový Range Rover SV je nejluxusnější a nejvýkonnější Range Rover, jaký kdy byl vyroben. Vyznačuje se jedinečným designem, špičkovým interiérem a výkonnými motory. Dynamický. S nezaměnitelným charakterem. Nový Range Rover SV 2023 je opravdu působivý vůz. Vyznačuje se jedinečným designem, špičkovým interiérem a výkonnými motory. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají luxusní a výkonný SUV.

Vyzkoušejte si současný model Range Rover ihned v Autopůjčovna Praha.

LUXUS ZNAČKY RANGE ROVER

Kochejte se nádherným exteriérem s exkluzivní maskou chladiče a předním nárazníkem a dvoutónovým nápisem Range Rover. Užijte si komfort sedadel čalouněných semianilinovou kůží. Vychutnejte si luxusní zpracování ovládacích prvků v provedení Gloss White Ceramic. Zažijte pocit výjimečnosti při každé jízdě.

INDIVIDUALIZACE SV

Vytvoření vlastního vozu Range Rover SV je nezapomenutelný zážitek. Materiály jedinečné pro verzi SV zahrnují obložení v provedení Gloss White Ceramic s reliéfním mozaikovým vzorem či kontrastní obložení Natural Dark Linear Wenge s mozaikou s kovovou intarzií. SV SIGNATURE SUITE Na přání dodávané čtyřsedadlové uspořádání SV Signature Suite přináší cestujícím dokonalý zážitek u modelů s dlouhým rozvorem, neboť kombinuje praktičnost s dokonalým komfortem.

DOKONALÁ KONEKTIVITA

Systém Pivi Pro je intuitivní, snadno ho propojíte s chytrým telefonem a je obrovským přínosem pro řidiče i ostatní cestující. Dvě dotykové obrazovky s úhlopříčkou 13,1", které naleznete výhradně u verze SV, poskytují cestujícím na zadních sedadlech veškeré nezbytné informace a zábavní obsah.

DEKORATIVNÍ PRVKY A DETAILY

Detaily interiéru této verze zahrnují exkluzivní obložení2 a povrchy či ovládací prvky v provedení Satin Black Ceramic. Pokovené prvky v odstínu Anthracite a dekorativní prvky exteriéru v odstínu Graphite Atlas ještě více zdůrazňují design této verze.

INDIVIDUALIZACE NENÍ NIKDY DOST

Dynamické zaměření verze SV Intrepid lze dále zvýraznit černou kontrastní střechou, červenými brzdovými třmeny a 23" koly v provedení Satin Black s dekorativními prvky v provedení Narvik Black Gloss a povrchovou úpravou Dark Tinted Lacquer.

BEZ KŮŽE

Udržitelná textilní tkanina UltrafabricsTM je k dispozici u verze SV Intrepid. Měkký, avšak pevný materiál se pyšní jedinečnou úpravou s perforací obdélníkovým vzorem. Range Rover SV je nejvytříbenější Range Rover, jaký jsme kdy vytvořili. Je to SUV, které je stejně schopné jako luxusní, a je navrženo tak, aby vyhovovalo těm nejnáročnějším zákazníkům. Range Rover SV je nabízen v široké škále pohonných jednotek, včetně V8, V6 a mild-hybridních motorů. Nabízí také řadu exkluzivních funkcí, jako je adaptivní podvozek, panoramatická střecha a masážní sedadla. Range Rover SV je dokonalým vozem pro ty, kteří hledají SUV, které je schopné, luxusní a exkluzivní. Je to vůz, který vás odveze kamkoli, aniž byste se vzdali pohodlí nebo stylu.

Zde je několik klíčových funkcí Range Roveru SV:

  • Adaptivní podvozek: Adaptivní podvozek umožňuje Range Roveru SV přizpůsobit se různým jízdním podmínkám, abyste měli vždy co nejlepší jízdní zážitek.
  • Panoramatická střecha: Panoramatická střecha nabízí nádherný výhled do okolí a také přidává do interiéru více světla.
  • Masážní sedadla: Masážní sedadla vám pomohou se uvolnit a relaxovat na dlouhých cestách.
Range Rover SV je dokonalým vozem pro ty, kteří hledají SUV, které je schopné, luxusní a exkluzivní. Je to vůz, který vás odveze kamkoli, aniž byste se vzdali pohodlí nebo stylu. Nový Range Rover SV: Vrchol luxusu a výkonu Nový Range Rover SV je nejluxusnější a nejvýkonnější Range Rover, jaký kdy byl vyroben. Vyznačuje se jedinečným designem, špičkovým interiérem a výkonnými motory. Design Design Range Roveru SV je inspirován závodními vozy a je charakterizován agresivními tvary a dravými detaily. Interiér je zdoben vysoce kvalitními materiály, jako je kůže, dřevo a kov. Nabízí také řadu luxusních prvků, jako je panoramatická střecha, masážní sedadla a audiosystém Meridian. Motory Range Rover SV je k dispozici s dvojicí motorů: 5,0l V8 s výkonem 557 koní a 4,4l V8 s výkonem 518 koní. Oba motory jsou spojeny s osmistupňovou automatickou převodovkou. Cena Nový Range Rover SV je dostupný od 250 000 $. Nový Range Rover SV je dokonalým vozem pro ty, kteří hledají luxusní a výkonný SUV. Je to vrchol Range Roveru a nabízí to nejlepší, co tento model nabízí.