Powered by Smartsupp

Půjčení auta s dětskou sedačkou

Pokud máte malé děti, je při cestování autem důležité, abyste je přepravovali v bezpečné dětské sedačce. Pokud si půjčujete auto, je možné si u autopůjčovny pronajmout i dětskou sedačku.

Jak si půjčit dětskou sedačku?

Při rezervaci auta je třeba uvést, že chcete dětskou sedačku. Autopůjčovna vám poté sdělí, zda má dětskou sedačku k dispozici a za kolik si ji můžete pronajmout.

Cena pronájmu dětské sedačky

Cena pronájmu dětské sedačky se může lišit v závislosti na typu dětské sedačky a na autopůjčovně. Obecně platí, že cena pronájmu dětské sedačky je nižší než cena koupě nové dětské sedačky.

Jaké typy dětských sedaček si můžete pronajmout?

Autopůjčovny nabízejí různé typy dětských sedaček, aby vyhovovaly různým věkovým kategoriím dětí. Obecně lze dětské sedačky rozdělit do následujících kategorií:

  • Dětské autosedačky pro novorozence a kojence
  • Dětské autosedačky pro batolata
  • Dětské autosedačky pro předškoláky
  • Dětské autosedačky pro školáky

Při výběru dětské sedačky

Při výběru dětské sedačky je důležité zvážit věk a výšku dítěte. Je také důležité, aby dětská sedačka byla vhodná pro typ auta, které si půjčujete.

Před převzetím dětské sedačky

Při převzetí dětské sedačky je důležité zkontrolovat, zda je sedačka v dobrém stavu a zda má všechny potřebné bezpečnostní prvky. Je také důležité, abyste věděli, jak dětskou sedačku správně nainstalovat do auta.

Půjčení dětské sedačky je skvělou volbou pro rodiče, kteří si půjčují auto. Dětská sedačka zajistí, že vaše děti budou během jízdy v bezpečí.