Powered by Smartsupp

Rezervace auta

Půjčení auta je snadný a pohodlný způsob, jak si užít cestování. Pokud však chcete mít jistotu, že budete mít auto k dispozici, je třeba si ho rezervovat předem.

Jak rezervovat auto?

Rezervaci auta můžete provést online nebo telefonicky. Při rezervaci je třeba uvést typ auta, dobu pronájmu, místo převzetí a vrácení auta a další požadavky.

Při rezervaci auta online

Pokud chcete rezervovat auto online, můžete tak učinit na webových stránkách autopůjčovny. Při rezervaci online budete obvykle vyzváni k zadání následujících informací:

  • Typ auta: Vyberte si typ auta, který potřebujete. Autopůjčovny nabízejí širokou škálu aut, od malých městských vozů až po velké SUV.
  • Doba pronájmu: Vyberte si dobu, po kterou budete auto potřebovat. Autopůjčovny nabízejí pronájmy na různé délky, od několika hodin až po několik týdnů nebo měsíců.
  • Místo převzetí a vrácení auta: Vyberte si místo, kde chcete auto převzít a vrátit. Autopůjčovny mají pobočky po celém světě.
  • Další požadavky: Pokud máte nějaké další požadavky, například na vybavení auta nebo na pojištění, uveďte je při rezervaci.

Při rezervaci auta telefonicky

Pokud chcete rezervovat auto telefonicky, zavolejte na zákaznickou linku autopůjčovny. Při rezervaci telefonicky budete obvykle vyzváni k poskytnutí stejných informací jako při rezervaci online.

Co je třeba při rezervaci auta?

Při rezervaci auta je třeba předložit platný řidičský průkaz a kreditní kartu.

Tipy pro rezervaci auta

  • Rezervujte si auto co nejdříve, zejména pokud plánujete cestovat v sezóně.
  • Při výběru auta zvažte své potřeby. Pokud budete jezdit na delší vzdálenosti, budete potřebovat větší auto, které je pohodlnější a má dostatek prostoru pro zavazadla.
  • Přečtěte si pečlivě podmínky pronájmu auta. Tyto podmínky zahrnují například poplatky za překročení nájezdu kilometrů, za poškození auta nebo za vracení auta mimo pracovní dobu.

Rezervace auta je snadný proces, který vám pomůže zajistit, že budete mít auto k dispozici, když ho budete potřebovat.